Все що потрібно знати про автомобільні ключі Ноnda CR-V V 2016 – 2020

Вперше п'яте покоління компактного позашляховика Honda CR-V для американського ринку представили в листопаді 2016 року, версія для мешканців Європи реліз відбувся трохи пізніше - у березні 2017. Самі продажі стартували в США з 21 грудня 2016 року, як 2017-го модельного року. Кузов Honda CR-V п'ятого покоління набув більш класичних форм, які на даний момент можна зустріти у більшості сучасних кросоверів даного класу. Через три роки конвеєрного життя, у вересні 2019 року, п'яте покоління популярного в США кросовера CR-V зазнало невеликого рестайлінгу, який вийшов досить формальним і торкнувся здебільшого лише зовнішність автомобіля. Незважаючи на низку зовнішніх змін за весь час свого існування, зовнішній вигляд ключів Honda CR - V п'ятого покоління залишився незмінним.

Залежно від комплектації Ви можете купити два види ключів для автомобіля:

Звичайний автоключ Honda CR-V V з кнопками центрального замку на 4 кнопки в базовій версії автомобіля.

Смарт-ключ Honda CR-V V на 5 кнопок з реалізацією системи безключового доступу в автомобіль і функцією автозапуску двигуна в більш дорогих комплектаціях.

Для підбору потрібно Вам варіант ключа для автомобіля звертайтесь до менеджерів інтернет-магазину Avtokeуs.com! У нас Ви також зможете купити аварійні смарт леза до автомобільних ключів Honda CR-V, а також підібрати корпуси та чохли.


Зовнішній вигляд ключів:
Хочете купити ключ для Honda CR-V V, Accord або Civic? В інтернет-магазині AvtoKeys представлений вибір автомобільних ключів для Honda, Toyota, Mazda, Lexus та інших марок автомобілів, а також аксесуари та комплектуючі до них.

Ключі для автомобіля, комплектуючі та аксесуари:

Купити смарт ключ Honda Pilot, Civic, CR-V, Америка, 433 МГц, KR5V2X V44, NCF2951X/ Hitag 3/ ID47, 4+1 кнопки

Купити лезо смарт ключа Honda HON66

Корпус ключа Honda CR-V, HR-V та інші, 3+1 кнопки, лезо HON66, лого

Купити корпус ключа Honda CR-V, HR-V та інші, 3+1 кнопки, лезо HON66, без лого

Силіконовий чорний чохол для смарт ключа Honda, тип 3

Купити силиконовий синій чохол Honda Accord, Civic та інші, 3+1 кнопки

Контактні дані:

Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Театральна,5 

(068) 350-17-17

(093) 353-17-17