Ключі для автомобіля Fiat Qubo 2008 – 2020

Розроблений спільно з компаніями Fiat, PSA та Tofaş, Fiat Qubo випускається однойменною компанією з 2008 року і з моменту запуску виробництва ключі для автомобіля Фіат Кубо не змінювалися, і навіть у базовій комплектації автомобільний ключ поставляється з центральним замком. Основні конкуренти мінівену - Peugeot Bipper та Citroen Nemo. Фактично, цей автомобіль є прямим похідним від Fiat Fiorino, легкого комерційного автомобіля, але в Європі його вирішили продавати під новою назвою Qubo, щоб не надто підкреслювати комерційне походження. У 2014 році було приставлено перше оновлення даного автомобіля, але тільки для ринку Туреччини, а ось у 2016 році представили друге оновлення, помітніше, для всіх ринків, де продається автомобіль.

Купити автоключ на Fiat Qubo (Фіат Кубо) ви легко можете в інтернет-магазині Avtokeys.com. На фото Ви бачите викидний ключ для Fiat Qubo (Фіат Кубо) з трьома кнопками.Також у нас на сайті ви можете купити корпуси на автоключі Fiat та чохли для захисту ключа від потертостей та пошкоджень.

Хочете купити ключ для Fiat Qubo, Panda або Ducato? В інтернет-магазині AvtoKeys представлений вибір автомобільних ключів для Fiat, Reno, Opel, VW і т.д., а також аксесуари та комплектуючі до них.

Ключі, комплектуючі та аксесуари:

Купити викидний ключ Fiat Fiorino/Qubo, Citroen Nemo, Peugeot Bipper, 433 Mhz, PCF7946A/ Hitag 2/ID46, 3 кнопки, лезо SIP22

Купити силіконовий чорний чохол викидного ключа Fiat, 3 кнопки


Контактні дані:

Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Театральна,5 

(068) 350-17-17

(093) 353-17-17