Купити ключ Honda Civic X (2015 - 2020)

Придбати Honda Civic X в Україні можна в трьох варіаціях кузова:

• седан;

• хетчбек;

• купе;

Також є спорт комплектація Honda Civic Type R, але на українському авторинку цю модель знайти дуже складно. Зовнішній вигляд та технічні характеристики Honda Civic Type R серйозно відрізняється від базової. В Україні більш популярний Civic седан, хоча багато автолюбителів можуть побачити в авто ліфтбек через стрімку спадну лінію даху, що робить ілюзію на суміщене з кришкою багажника заднє скло. Офіційно десяте покоління Honda Civic для ринку США було представлено у листопаді 2015 року, у кузові седан та купе, а у 2017 році були представлені хетчбек та високопродуктивні моделі Civic Si та Civic Type R.

Виготовлення авто ключа для Honda Civic залежить від комплектації самого автомобіля і представлене у двох виконаннях: у бюджетних моделях – це звичайний ключ з кнопками центрального замку, а у дорогих – це смарт ключ у функціонал якого, входить безключовий доступ до автомобіля. Сам ключ має 4 або 5 кнопок, залежно від збирання автомобіля реалізована функція автозапуску двигуна.

Звичайні авто ключі:
Смарт ключі для Хонда Цивік :Хочете купити авто ключ для Honda Accord, Civic або CR-V? В інтернет магазині AvtoKeys представлений вибір автомобільних ключів для Honda, Toyota, Hyundai, BMW, MB і т.д., а також комплектуючі та аксесуари до них.

Ключі, комплектуючі та аксесуари:

Ключ Honda Accord, Civic, 313.8 MHz, MLBHLIK6-1T, PCF7961X/ Hitag 3/ ID47, 3+1 кнопки, OEM

Смарт ключ Honda Civic, 433 MHz, KR5V2X, NCF2951X/ Hitag 3/ ID47, 4+1 кнопки

Смарт ключ Honda Civic, 433 MHz, KR5V2X, NCF2951X/ Hitag 3/ ID47, 4+1 кнопки, OEM