Валюта:

Про нас

        Наша місія
    Наша місія – забезпечити наших Клієнтів винятковим рядом товарів та можливістю розвитку, при цьому постійно підвищуючи наш професійний рівень та досліджуючи нові можливості ринку. ;     Наше бачення
    Ми впевнені в успіху завдяки цінностям, які ми визначили для нашої компанії як орієнтир до досягнення мети. Бути лідером в асортименті та модельному ряду за напрямками: автоключі, автозамки, мотоключі, програматори, верстати, у тому числі товарні позиції, орієнтовані для майстрів - таким чином забезпечуючи найкращий вибір, як для споживачів, так і професіоналів.

        Наші цінності
    Ми думаємо про наших покупців і прагнемо якнайкраще визначити їхні вимоги. Прагнемо максимально задовольнити потреби клієнта, ми пропонуємо найкращі рішення для підбору товару. Супроводжуючи техпідтримкою, консультацією в будь-який зручний для клієнта час та навчання роботі на придбаних девайсах.
    

        Наші головні цінності:

  1. Орієнтованість на клієнта. Ми прагнемо забезпечити обслуговування клієнтів таким чином, щоби на всіх етапах співпраці клієнт відчував комфорт. Найвища оцінка нашої діяльності – це позитивні відгуки про нашу компанію.
  2. Професіоналізм та компетентність
  3. Головний мотиваційний стимул наших співробітників для підвищення свого професіоналізму та компетентності орієнтований на забезпечення високої якості обслуговування.
  4. Вигідні ціни та умови. Гнучкий підхід до формування остаточної ціни, бонусні акції та знижки дозволяють створити у покупця дуже приємне враження та бажання здійснити у нас покупку знову.
  5. Відкритість та чесність. Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів і, щоб її виправдати, ми дуже сумлінно підходимо до організації процесу торгівлі, особливо в її інформаційній частині.        Надійність та довіра <
    Ми віримо в довгострокові відносини і знаємо, щоб досягти цієї мети, ми повинні діяти як надійний партнер, завжди готовий надати підтримку. Наші партнери можуть бути впевнені в тому, що ми пропонуємо найвищу якість та першокласний сервіс при виборі товару в нашому інтернет-магазині "AVTOKEYS", і завжди прагнемо створити самі найкращі рішення. Гарантуємо допомогу в екстрених чи складних ситуаціях.