Меню
Ваш кошик

Акумулятори та батареї

У нашому магазині пропонуємо широкий вибір товарів. Купуючи у нас, ви отримуєте безкоштовну техпідтримку, консультацію у будь-який зручний для вас час, лояльне ставлення продавця до покупця, допомога в екстрених чи складних ситуаціях. Всі товари, які ми продаємо або рекомендуємо для покупки - пройшли тестування в наших сервісних центрах. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом - і ми постараємося зробити ваш день або ваше життя кращим. Довіряйте професіоналам. Наші телефони: (068) 350-17-17, (093) 353-17-17.
Литієва батарейка Panasonic CR2354 - невелике, потужне і надійне джерело живленняДаний тип батарей використовується в оригінальних ключах автомобілів ="font-weight: bold;">Основні технічні характеристики літієвої батарейки:    Тип - батарея    Тип батареї - літієва ..
210.60UAH
Батарейка GP Ultra Alkaline AAA - це джерело живлення для тривалої роботи гаджетів та пристроїв з великим енергоспоживанням. Батарейки Ultra Alkaline AAA спеціально спроектовані для зростаючого числа електронних пристроїв та гаджетів, які живляться від батарейок. За допомогою батарей ви можете викор..
24.30UAH
Батарейка GP Ultra Alkaline AA - це джерело живлення для тривалої роботи гаджетів та пристроїв з великим енергоспоживанням. Батарейки Ultra Alkaline AA спеціально спроектовані для зростаючого числа електронних пристроїв та гаджетів, які живляться від батарейок. За допомогою батарей ви можете викорис..
24.30UAH
Батарейка GP Super Alkaline - це надійне повсякденне джерело енергопостачання. Лужні джерела живлення спеціально спроектовані для зростаючого числа електронних пристроїв та гаджетів, які живляться від батарейок. Батарейки Super Alkaline користуються популярністю завдяки тривалому періоду роботи в рі..
85.05UAH
Литтєва батарейка GP CR2450 - невелике, потужне та надійне джерело живленняЛиттєва батарея CR2450 з легкістю забезпечить тривалий термін служби (наприклад калькуляторам, іграшкам, системи дистанційного відкривання дверей. .) Ви надовго забудете про те, що таке зміна батарейки і подібні неприємні мом..
81.00UAH
Литтєва батарейка GP CR2430 - невелике, потужне і надійне джерело живленняЛиттєва батарея CR2430 з легкістю забезпечить тривалий термін служби (наприклад калькуляторам, іграшкам, системи дистанційного відкривання дверей. .) Ви надовго забудете про те, що таке зміна батарейки і подібні неприємні моме..
81.00UAH
Литтєва батарейка GP CR2032 - невелике, потужне і надійне джерело живленняЛиттєва батарея CR2032 з легкістю забезпечить тривалий термін служби (наприклад калькуляторам, іграшкам, системи дистанційного відкривання дверей. .) Ви надовго забудете про те, що таке зміна батарейки і подібні неприємні моме..
32.40UAH
Литтєва батарейка GP CR2025 - невелике, потужне та надійне джерело живленняЛиттєва батарея CR2025 з легкістю забезпечить тривалий термін служби (наприклад калькуляторам, іграшкам, системи дистанційного відкривання дверей. .) Ви надовго забудете про те, що таке зміна батарейки і подібні неприємні мом..
32.40UAH
Литтєва батарейка GP CR2016 - невелике, потужне та надійне джерело живленняЛиттєва батарея CR2016 з легкістю забезпечить тривалий термін служби (наприклад калькуляторам, іграшкам, системи дистанційного відкривання дверей. .) Ви надовго забудете про те, що таке зміна батарейки і подібні неприємні мом..
32.40UAH
Литтєва батарейка GP CR1632 - невелике, потужне та надійне джерело живленняЛиттєва батарея CR1632 з легкістю забезпечить тривалий термін служби (наприклад калькуляторам, іграшкам, системи дистанційного відкривання дверей. .) Ви надовго забудете про те, що таке зміна батарейки і подібні неприємні мом..
64.80UAH
Литтєва батарейка GP CR1620 - невелике, потужне і надійне джерело живленняЛиттєва батарея CR1620 з легкістю забезпечить тривалий термін служби (наприклад калькуляторам, іграшкам, системи дистанційного відкривання дверей. .) Ви надовго забудете про те, що таке зміна батарейки і подібні неприємні моме..
48.60UAH
Литтєва батарейка GP CR1616 - невелике, потужне і надійне джерело живленняЛиттєва батарея CR1616 з легкістю забезпечить тривалий термін служби (наприклад калькуляторам, іграшкам, системи дистанційного відкривання дверей. .) Ви надовго забудете про те, що таке зміна батарейки і подібні неприємні моме..
58.32UAH
Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)