Меню
Ваш кошик

Програматори

У нашому магазині пропонуємо широкий вибір товарів. Купуючи у нас, ви отримуєте безкоштовну техпідтримку, консультацію у будь-який зручний для вас час, лояльне ставлення продавця до покупця, допомога в екстрених чи складних ситуаціях. Всі товари, які ми продаємо або рекомендуємо для покупки - пройшли тестування в наших сервісних центрах. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом - і ми постараємося зробити ваш день або ваше життя кращим. Довіряйте професіоналам. Наші телефони: (068) 350-17-17, (093) 353-17-17.
MINI KD - це найбільш бюджетна версія приладу від KEYDIY, прилад працює ТІЛЬКИ< ;/span> через телефон на ANDROID з підтримкою OTG, є помічником програмування, замінюючи KD200< span> та KD900, це зручно для запитів користувачів даних пультів дистанційного керування. Він також підтримує керування облі..
1822.50UAH
 1. Частотомір: функція точного вимірювання частоти. Один із небагатьох пристроїв, який може перевірити частоту на автомобілях Citroen & Peugeot. Прилад може розрізняти режими модуляції ASK (амплітудна маніпуляція) і FSK (частотна маніпуляція)...
15390.00UAH
    Програматор KEYDIY KD-X2 - це найновіший прилад, який включає в себе функції генерації ключів, роботи з транспондерами і розблокування б/в ключів, так само є частотомір і детектор накачування антени , з функцією копіювання транспондерів  id48 96bit. Опис:Три функціональні кно..
10125.00UAH
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)