Меню
Ваш кошик

ADVANCED DIAGNOSTICS

У нашому магазині пропонуємо широкий вибір товарів. Купуючи у нас, ви отримуєте безкоштовну техпідтримку, консультацію у будь-який зручний для вас час, лояльне ставлення продавця до покупця, допомога в екстрених чи складних ситуаціях. Всі товари, які ми продаємо або рекомендуємо для покупки - пройшли тестування в наших сервісних центрах. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом - і ми постараємося зробити ваш день або ваше життя кращим. Довіряйте професіоналам. Наші телефони (068) 350-17-17, (093) 353-17-17.

    Smart Pro - багатофункціональне рішення для програмування ключів в автомобіль через ;OBD роз'єм/span. За допомогою даного програматора Ви зможете проводити програмування: - Пультів дистанційного керування (кнопки управління замком);< o:p>- Smart-ключів (безконтактних ключів)..
177390.00UAH
    Smart Pro - багатофункціональне рішення для програмування ключів в автомобіль через  OBD роз'єм. За допомогою даного програматора Ви зможете проводити програмування: - Пультів дистанційного керування (кнопки управління замком);< o:p>- Smart-ключів (безконтактних ключів); в якому містит..
243000.00UAH
Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)