Меню
Ваш кошик

Інструмент для ключів

У нашому магазині пропонуємо інструменти для ключів. Купуючи у нас, ви отримуєте безкоштовну техпідтримку, консультацію у будь-який зручний для вас час, лояльне ставлення продавця до покупця, допомога в екстрених чи складних ситуаціях. Всі інструменти для ключів, які ми продаємо або рекомендуємо для покупки - пройшли тестування в наших сервісних центрах. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом - і ми постараємося зробити ваш день або ваше життя кращим. Довіряйте професіоналам. Наші телефони: (068) 350-17-17, (093) 353-17-17.
Двостороннє розташування губок. Верхні короткі "гострі" розмічальні губки, також служать для вимірювання внутрішнього розміру, і нижні вимірювальні губки. Штанга  глибиноміру.Виготовлений з легованої (нержавіючої) сталі.Корпус вимірювального вузла пластиковий. Сучасний дизайн. Вимірювання в метричні..
1012.50UAH
 Опис товару:Цифрові штангенциркулі мають надійний цифровий блок а також мінімальну похибку для такого типу цифрових штангенциркулів, цифровий блок індикації робить отримання результатів при вимірюванні&nb; цифровим штангенциркулем надзвичайно простими. Інтуїтивне керування, легка кнопка включе..
486.00UAH
 Опис товару:Цифрові штангенциркулі мають надійний цифровий блок, а так само мінімальну похибку для такого типу цифрових штангенциркулів, цифровий блок індикації робить отримання результатів при вимірюванні& цифровим штангенциркулем надзвичайно простими. Інтуїтивне керування, легка кнопка включ..
405.00UAH
Двостороннє розташування губок. Верхні короткі "гострі" розмічальні губки, також служать для вимірювання внутрішнього розміру, і нижні вимірювальні губки. Штанга  глибиноміру.Виготовлений з легованої (нержавіючої) сталі.Корпус вимірювального вузла сталевий. Сучасний дизайн. Вимірювання в метричній т..
1620.00UAH
Пристрій для нарізки ключів Ford на вертикальному верстаті..
4050.00UAH
Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)