Меню
Ваш кошик

Інструмент для ключів

У нашому магазині пропонуємо інструменти для ключів. Купуючи у нас, ви отримуєте безкоштовну техпідтримку, консультацію у будь-який зручний для вас час, лояльне ставлення продавця до покупця, допомога в екстрених чи складних ситуаціях. Всі інструменти для ключів, які ми продаємо або рекомендуємо для покупки - пройшли тестування в наших сервісних центрах. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом - і ми постараємося зробити ваш день або ваше життя кращим. Довіряйте професіоналам. Наші телефони: (068) 350-17-17, (093) 353-17-17.
Brand: Китай Код: 62240
Зручний та практичний інструмент для розкриття корпусу автоключа.Поставляється набором з 4 шт...
410.00UAH
Brand: Xhorse Код: 87748
Знімач (пристосування) Benz EIS Tool Xhorse..
574.00UAH
Brand: Китай Код: MM7000
Двостороннє розташування губок. Верхні короткі "гострі" розмічальні губки, також служать для вимірювання внутрішнього розміру, і нижні вимірювальні губки. Штанга  глибиноміру.Виготовлений з легованої (нержавіючої) сталі.Корпус вимірювального вузла пластиковий. Сучасний дизайн. Вимірювання в метричні..
1025.00UAH
Brand: Китай Код: MM5000
Двостороннє розташування губок. Верхні короткі "гострі" розмічальні губки, також служать для вимірювання внутрішнього розміру, і нижні вимірювальні губки. Штанга  глибиноміру.Виготовлений з легованої (нержавіючої) сталі.Корпус вимірювального вузла сталевий. Сучасний дизайн. Вимірювання в метричній т..
1640.00UAH
Brand: Китай Код: MM9000
 Опис товару:Цифрові штангенциркулі мають надійний цифровий блок, а так само мінімальну похибку для такого типу цифрових штангенциркулів, цифровий блок індикації робить отримання результатів при вимірюванні& цифровим штангенциркулем надзвичайно простими. Інтуїтивне керування, легка кнопка включ..
410.00UAH
Brand: Китай Код: MM8000
 Опис товару:Цифрові штангенциркулі мають надійний цифровий блок а також мінімальну похибку для такого типу цифрових штангенциркулів, цифровий блок індикації робить отримання результатів при вимірюванні&nb; цифровим штангенциркулем надзвичайно простими. Інтуїтивне керування, легка кнопка включе..
492.00UAH
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)