Меню
Ваш кошик

Чи позначилося співробітництво Mercedes та Renault на автомобільному ключі Mercedes Сitan?

Чи позначилося співробітництво Mercedes та Renault на автомобільному ключі Mercedes Сitan?

Чи позначилося співробітництво Mercedes та Renault на автомобільному ключі Mercedes Сitan?

У 2012 році почалося співробітництво між Mercedes-Benz, і Renault і перший їхній плід був Mercedes Citan (Мерседес Сітан) - передньопривідний мінівен (фургон), сукупність французької винахідливості та німецької точності, який побудований на основі Renault Kangoo, цього в принципі особливо і не намагалися приховати, дуже вже зовні вони схожі. Відповідно легко зробити висновок, що автомобільні ключі від цієї моделі Mercedes точно такі ж як у Рено, відмінність полягає лише в логотипі Mercedes на корпусі ключа. Автомобіль був представлений уперше у вересні 2012 року у Ганновері. По суті, це один і той же автомобіль, який випускається на тому самому заводі в місті Мобеж у Франції. Але все ж таки Citan (Сітан) вийшов трохи більш комфортабельним, за рахунок того, що в його виробництві використовували більш дорогі матеріали обробки салону, але це, звичайно ж, вплинуло на ціну самого Mercedes Citan. На цей автомобіль встановлювалися як дизельні двигуни на 114 к.с., так і бензинові на 75, 90 та 110 сил.

Але що з ключами для Mercedes Citan? Чи можна використовувати заготівлю ключа Renault Kangoo при виготовленні ключів від Мерседеса Сітан? Відповідь однозначно позитивна, більше того, Ви можете придбати автоключі Mercedes Citan, а також комплектуючі та аксесуари до них у нашому інтернет-магазині. Але які ж є ключі для даної моделі Мерседеса?

Залежно від комплектації Mercedes Citan виділяють 2 види викидних ключів щодо нього:

На 2 кнопки (Відкриття/Закриття).

На 3 кнопки (Відкриття/Закриття/Багажник) з реалізацією кнопки відкриття багажника.Хочете купити ключ для Mercedes Citan, w210, w211, або w205? В інтернет-магазині AvtoKeys представлений вибір автомобільних ключів від Mercedes, Porshe, Opel та інших марок автомобілів, а також аксесуари та комплектуючі до них.

Ключі для автомобіля, комплектуючі та аксесуари:

Купити викидний ключ Mercedes Citan, 433 Mhz, PCF7961A/ Hitag 2/ ID46, 2 кнопки, лезо VA2

Купити викидний ключ Mercedes Citan, 433 Mhz, PCF7961A/ Hitag 2/ ID46, 3 кнопки, лезо VA2

Контактні дані:

Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Театральна,5

(068) 350-17-17

(093) 353-17-17

337