Меню
Ваш кошик

Програматори

У нашому магазині пропонуємо широкий вибір товарів. Купуючи у нас, ви отримуєте безкоштовну техпідтримку, консультацію у будь-який зручний для вас час, лояльне ставлення продавця до покупця, допомога в екстрених чи складних ситуаціях. Всі товари, які ми продаємо або рекомендуємо для покупки - пройшли тестування в наших сервісних центрах. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом - і ми постараємося зробити ваш день або ваше життя кращим. Довіряйте професіоналам. Наші телефони: (068) 350-17-17, (093) 353-17-17.
    Abrites VIN зчитувач - це видатний інструмент для різних цілей. Його можна використовувати для зчитування та порівняння VIN (ідентифікаційних номерів транспортних засобів) в автомобілях різних марок.< зчитувач - це система, яка складається з пристрою Abrites Bluetooth і прогр..
5475.60UAH
Інтерфейс діагностики транспортних засобів ABRITES (AVDI) – це програмний інструмент останнього покоління для проведення діагностики, розроблений компанією Abrites ltd. для легкових і вантажних автомобілів, мотоциклів, всюдиходів і водних мотоциклів.< > Основні особливості ПЗ включають наступне..
40519.48UAH
Новий AVDI інтерфейс або активна річна підписка AMS необхідно для покупки цієї функції.< ;p>Программатор PROTAG   & ;Пристрій програмування PROTAG – це останнє покоління інструментів, призначених для операцій з ключами та транспондерами, що застосовуються в новітніх системах автентифі..
21902.42UAH
Такі MCU зазвичай зустрічаються в модулях BCM 2 автомобілів VAG A4 / A5 / Q5. Вони також присутні в приладових панелях Magneti Marelli автомобілів Volkswagen.  NEC цього типу також присутні у модулях гучного зв'язку Renault, тому їх використання дуже широке у сучасній автомобільній електроніці...
16426.82UAH
Для використання набору необхідно мати активну річну підписку AMS або новий AVDI інтерфейс!< ;p>ZN051 дозволяє нам підключати його між AVDI та OBD, не маючи зв'язки проводів, що висять від OBD і дозволяє підключатися без плутанини та економить Ваш час. & nbsp;  Крім того, реле плавког..
10951.21UAH
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)